Financování

Financování domu

Splátkový kalendář – celá kupní cena hrazena na projektový účet u ČS

  • 200 000 Kč – rezervační poplatek (započitatelný s první zálohou na kupní cenu)
  • 15% z celkové kupní ceny domu a pozemku do 10 dnů po podpisu SoSBK
  • doplatek ve výši 85% z celkové kupní ceny do 10 dnů po oznámení o kolaudaci stavby a přidělení čísla popisného
     
Po doplacení celé kupní ceny bude uzavřena kupní smlouva a vložena do Katastru nemovitostí.
Dům bude předán a 100% kupní ceny uvolněno po návrhu na vklad do Katastru nemovitostí, případně dle dohody až po zápisu vlastnického práva.

Možnosti financování
Část kupní ceny může být financována v závislosti na bonitě klienta.
Pro podrobnější informace můžete kontaktovat našeho partnera: Hypotéční poradce: Hana Veselá, 603 545 384, vesela.hypokolodeje@post.cz
Garantujeme individuální přístup, minimální starosti a administrativa, rychlost vyřízení a bezplatný servis.

Úspora peněz a času
Jsme Vám k dispozici již před samotným podpisem smlouvy na vybraný dům. S námi vyřešíte vše na jednom místě – od porovnání nabídek přes podpis žádosti o hypotéku až po následné čerpání a splácení úvěru. Hypoteční konzultace jsou zcela zdarma. Nehradíte žádné zbytečné poplatky.

Nejvýhodnější úrokové sazby od největších spolupracujících bank
Nabídneme Vám tu nejvýhodnější úrokovou sazbu. Nemusíte s bankou jakkoliv vyjednávat či smlouvat. Nejvýhodnější úroková sazba je garantována všem našim klientům.

Pohlídáme všechny povinnosti a termíny
Můžete se spolehnout, že pohlídáme všechny povinnosti a lhůty, které z uzavřených smluv vyplývají. Celý proces tak nemusíte hlídat a nehrozí Vám žádné sankce za nedodržení sjednaných podmínek

Čerpání hypotéky bez starostí
Administrujeme celý proces od schválení až po vyčerpání úvěru. Proto je zajištěn naprosto hladký průběh bez jakýchkoliv průtahů. Ihned poté může být nemovitost předána. Celý proces je tím značně zjednodušen a zrychlen.

Zajistíme soulad smluvních dokumentů
Naše společnost si ve svých smlouvách klade specifické podmínky, které se týkají úvěrových a zástavních smluv. Naši hypoteční specialisté Vám garantují, že schválená úvěrová dokumentace bude naprosto v souladu s těmito podmínkami a nebudou Vám tak vznikat žádné vícenáklady spojené s případnou nápravou.